مقالاتموفقیت

رابطه قانون جذب با کسب موفقیت

کسب موفقیت در همه ابعاد زندگی از جمله آرزوهایی است که اغلب افراد به دنبال دستیابی به آن هستند و هر کاری که بتوانند انجام می دهند تا به آن موفقیتی که مد نظر دارند برسند. اما آیا راه آسان تر و مطمئن تری برای رسیدن به آرزوها و کسب موفقیت وجود دارد در مقاله امروز تومیتونی قصد داریم به این بپردازیم آیا قانون جذب برای کسب موفقیت راه کاری دارد یا خیر آیا با استفاده از قانون جذب موفقیت آسان بدست می آید؟ برای پاسخ به این سوال خواندن ادامه مطلب را پیشنهاد می کنیم.

موفقیت چیست؟

قبل از اینکه به مبحث قانون جذب در کسب موفقیت بپردازیم ابتدا باید درک درستی از مفهوم موفقیت داشته باشیم. فهم معنای واقعی موفقیت می تواند به شما کمک کند تا بر اساس یک برنامه ریزی مشخص به سوی هدف خود حرکت کنید. تعداد افراد کمی به این مسئله اشراف و آگاهی دارند و معنای واقعی موفقیت را می دانند موفقیت برای هر شخصی معنای متفاوتی دارد برخی افراد کسب ثروت و داشتن درآمد بالا را موفقیت می دانند . برخی موفقیت را داشتن شهرت و اعتبار در کسب و کار و عده ای دیگر موفقیت را در داشتن یک ارتباط عاطفی خوب را موفقیت می دانند و … بنابراین تعریف موفقیت برای هر شخصی متفاوت است. مجموعه اینها تنها نشان دهنده باوری محدود و کوچک نسبت به موفقیت می باشد. به بیانی دیگر موفقیت برای هر فردی بر اساس معیارها و میزان باورهایش متفاوت می باشد برای شخصی که باورهای مذهبی قوی دارد موفقیت یعنی رشد در زمینه تعالیم مذهبی و برای کسی که به ارزش های مادی و دنیوی توجه دارد موفقیت یعنی رشد در زمینه مسائل مادی از جمله پول و موقعیت شغلی و ….

موفقیت در نگاه شما هم ممکن است به این دیدگاه ها نزدیک باشد اما در حقیقت معنای اصلی موفقیت یعنی داشتن احساس خوب و باورهای خوب نسبت به خودتان و توانمندی هایتان داشتن رضایت مندی و خوشنودی از کاری که قصد دارید آن را انجام دهید می باشد.  بنابراین وقتی معنای واقعی موفقیت را دریابیم اهدافمان را بر اساس آن تنظیم می کنیم و آنچه اهمیت دارد این است که اهدافمان را بر اساس نیازمندی های خودمان تعیین کنیم نه بر اساس خواست یا نظردیگران

رابطه موفقیت و شکست

گاهی اوقات بزرگترین موفقیت های انسان ها از دل بزرگترین شکست هایشان حاصل شده است و به تعریفی دیگر هیچ شکستی وجود ندارد بلکه کسب تجربه می باشد موفقیت خود زندگی کردن است تلاش کردن برای رسیدن به خواسته ها همین که نتیجه تلاشت را بدست می آوری خودش موفقیت محسوب می شود چه نتیجه آن چیزی باشد که انتظار داری چه آن چیزی باشد که انتظارش را نداری در هر صورت تجربه است و شکستی وجود ندارد چون شما اساسا موجودی موفق هستید.

مقالت پیشنهادی راز موفقیت افراد موفق چیست

قانون جذب چگونه درکسب موفقیت کمک می کند

از نگاه قانون جذب یا قانون خلق زندگی موفقیت یعنی هرچیزی که احساس خوبی در شما ایجاد کند بر اساس ساختار قانون جذب شما قادر هستید هر آنچه کا تمایل دارید در زندگی داشته باشید را به سوی خود جذب کنید بر اساس مکانیزم این قانون قرار نیست شما به دنبال موفقیت حرکت کنید بلکه این موفقیت است که به سمت شما سرازیر می شود.

اما چگونه این امر اتفاق میافتد؟ قانون جذب به شما می گوید هر رویا و آرزویی که در سر دارید کافی ایست ارتعاش آن را به کائنات ارسال نمایید در این حالت است که جهان هستی به ارتعاش شما پاسخ می دهد و شما را در مسیر دریافت خواسته هایتان قرار می دهد و به شرطی خودتان را در آن مسیر نگه دارید موفقیت از راه های مختلف وارد زندگی تان می شود و هیچ آرزویی نیست که به ذهن شما بیاید و راه دستیابی به آن وجود نداشته باشد فقط کافی است برای دست یابی به آرزوهایتان خود را در مسیر دریافت آن ها قرار دهید تا موفقیت حاصل شود.

نکته ای که در این مورد وجود دارد همانطور که پیش تر اشاره کردیم هیچ محدودیتی برای رسیدن به موفقیت و سقفی برای آرزوهای شما وجود ندارد . در دورن شما نیروی شگفت انگیز خلقت قرار دارد که کافی است باورهایتان را نسبت به خودتان درست کنید و خواسته هایتان را مطرح و روی آن ها تمرکز ایجاد کنید در این حالت است که موفقیت از راه هایی که حتی تصورش را نمی کنید وارد زندگی تان می شود.

جذب موفقیت از طریق مثبت اندیشی

یکی از ارکان قانون جذب در کسب موفقیت داشتن اندیشه مثبت می باشد. بر اساس قوانین جهان هستی شما هر اندیشه ای که داشته باشید بازتاب آن را به سمت خود خواهید داشت فرقی نمی کند که این اندیشه مثبت باشد یا فکری منفی. شما که صاحب آن اندیشه هستید با توجه و تمرکز بر روی آن راهی برای ورد آن اندیشه به زندگی تان باز می کنید از همین رو باید مراقب افکاری که ایجاد می کنید و ارتعاش آن را می فرستید باشید.

افکار و اندیشه های مثبت سبب می شود اتفاقات و موفقیت هایی که آرزویش را دارید از راه های عالی وارد زندگی تان شود . بنابراین سعی کنید در همه حال فردی مثبت نگر باشید حتی اگر شرایط زندگی تان جوری دیگری بود باز شما این خصیصه مثبت نگری را حفظ کنید تا نتایج آن را به طور خارق العاده ای دریافت کنید.

برای کسب موفقیت قانون جذب تکنیک ها و روش هایی را دارد که می توانید با استفاده از آن در شکل گیری باورهای درست و برای جذب موفقیت کمک بگیرید این تکنیک ها شامل تصویرسازی , استفاده و تکرار جملات تاکیدی و انگیزشی, دوری از افراد منفی نگر , توجه روی نقاط مثبت , برنامه ریزی در مسیر رسیدن به هدف و … می باشد.

برای خواندن قانون جذب در تغییر سرنوشت چه نقشی دارد کلیک کنید

نتیجه گیری قانون جذب در کسب موفقیت

همانطور که متوجه شدید موفقیت تنها یک شی خاص یا داشتن یک موقعیت خاص نیست. موفقیت مجموعه ای همه این هاست در واقع موفقیت یعنی احساس شادمانی و رضایت درونی خودتان از خودتان دارید و این احساس می تواند به دلیل بدست آوردن پول و ثروت ایجاد شود یا به دلیل کسب موقعیت اجتماعی و شهرت یا هر دلیل دیگری…

آنچه مهم است احساس رضایت و خوشنودی شما از زندگی که دارید می باشد و در این میان قانون جذب به عنوان اصلی ترین قانون جهان هستی در خدمت شما است تا بتوانید بدون تلاش و زحمت جسمانی زیاد به راحتی هر آنچه در زندگی در آرزوی دستیابی بدان هستید و آن را جزی از موفقیت می دانید بدست آورید.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


دکمه بازگشت به بالا