مقالاتموفقیت

قانون ارتعاش چیست و چگونه کار می کند

قانون ارتعاش چیست؟
ارتعاش به معنای فرکانس می باشد در صورت هماهنگ بودن یا هماهنگ نبودن با هر پدیده ای ذهن ما از خود فرکانسی صادر می کند که این فرکانس یا ارتعاش در حقیقت پایه قانون جذب می باشد.

بر اساس یافته های علمی در خصوص فیزیک کوانتوم تمام ذرات عالم هستی از انرژی و ارتعاش تشکیل شده اند و چیزی در دنیا وجود ندارد که از انرژی تشکیل نشده باشد بنابراین هر چیزی که دارای انرژی می باشد دارای ارتعاش و فرکانس مختص به خودش می باشد و قابلیت تغییر را ندارد.همه چیزهای جهان ارتعاش مثبت دارند و فقط انسان هست که میتواند این ارتعاش را تغییر دهد و از منفی به مثبت و از مثبت به منفی تغییر دهد

انسان بر اساس قانون ارتعاش کل نظام هستی در حال حرکت و فرستادن ارتعاش می باشد و هیچ گاه از نوسان باز نمی ایستد و این ارتعاش و نوسان شامل ما انسان ها هم می شود همه در مدار خود در حال فرستادن ارتعاش هستند نکته قابل توجه این است فرکانس ما با فرکانس چیزهای دیگر متفاوت است به همین دلیل است که ما خود را از محیط اطراف خویش جدا می بینیم.

قانون ارتعاش چیست؟

اما حقیقت امر این است که ما از نظام هستی جدا نیستیم ما یک جزئی از نظام کل هستیم قطره ای در اقیانوسی از انرژی همه ما به در پایین ترین سطح قرار داریم پروفسور جان هلگین آن را میدان متحد می‌نامد.

همه چیز در عالم هستی دارای ارتعاش است و هر چیزدر مدار خودش قرار دارد اشیاء , حیوانات , گیاهان و حتی ما انسان ها در دنیا همه چیز بر طبق قانون ارتعاش اداره می شود حتی افکار و احساسات ما تحت تاثیر این قانون می باشد.

سال ها پیش یک فیلم مستند به نام راز در سراسر دنیا پخش شد که همه در سراسر دنیا در مورد آن حر زدند و کتاب نوشتن ولی شاید کمتر کسی مفهوم واقعی آن را درک کرد بعد دیدن آن فیلم اکثریت مردم جذب عمیقی نداشتند زیرا نمی توان از قانون جذب استفاده کرد در صورتی که چیزی راجب قانون ارتعاش و فرکانس ندانسته باشید. مردم فقط می خواستند از قانون جذب استفاده کنند در صورتی که هیچ آگاهی نسبت به قانون ارتعاش نداشتند.چنانچه ارتعاشی نباشد پاسخی هم در کار نخواهد بود.

بنابراین قانون جذب قانون اول هست و ارتعاش درب ورود به قانون جذب می باشد همانطور که اشاره کردیم بر اساس قانون ارتعاش همه چیز در حال حرکت و فرستادن ارتعاش و فرکانس است بنابراین ما در جهانی که دائم در حال نوسان و حرکت است زندگی می کنیم و هیچ چیز ثابت نیست.
خب تا اینجا با قانون ارتعاش چیست؟ آشنا شدید و در ادامه به موضوع قانون ارتعاش در زندگی می پردازیم

قانون ارتعاش در زندگی روزمره

بدن شما یک ساختار ملوکولی با ارتعاش بالا دارد و مغز شما یک مرکز فرماندهی به اعضا, در صورتی که شما بخواهید حرکتی را انجام دهید مثلا دست تان را تکان دهید ارتعاش آن از طریق سلول های مغزی شما صادر می شود اینگونه نیست که شما بخواهید سلول های مغزی تان را به حرکت در آورید و فعال کنید.

قانون ارتعاش قانونی است که باید به خوبی درک شود چنانچه شما این قانون را به خوبی درک کنید در زندگی تا همه چیز را بدست می آورید چه در زمینه سلامتی و ثروت باشد چه در زمینه روابط و … اگر می خواهید ثروتمند شوید علاوه بر انجام دادن برخی فعالیت های فیزیکی باید ارتعاش آن را نیز ایجاد کنید یعنی علاوه بر اعمال تان فکرتان نیز باید در جهت هدفت تان همسو و هماهنگ باشد.

 مثال هایی در خصوص قانون ارتعاش چیست؟

بر اساس قانون ارتعاش شما هر فرکانسی که ارسال کنید مشابه همان فرکانس را دریافت می کنید چنانچه شما در مورد چیزی نگرانی دارید و ارتعاش بد نگرانی را ارسال می کنید جهان هستی مانند یک بوم رنگ عمل می کند و ارتعاشی که شما ارسال می کنید را دریافت می کندو همان ارتعاش را به شما باز می گرداند

چنانچه از واقعه ای ترس دارید و احساس بدی دارید بدانید دارید به جهان هستی ارتعاش آن را ارسال می کنید و جهان هستی بر حسب مکانیز خود ارتعاش ترس شما را در قالب یک رویداد بد به شما بر می گرداند ترس یک ارتعاش منفی است که حاصل شک و نگرانی می باشد.

ما باید قوانین حاکم بر جهان هستی را درک کنیم تا بتوانیم در جهت خواسته هایمان با آن ها هماهنگ شویم. چنانچه شخصی احساس بدی داشته باشد بدین معناست که وی در فرکانس بدی قرار گرفته بنابراین اتفاقاتی که مشابه همین فرکانس بد را داشته باشند را جذب می کند و چنانچه شخصی احساس خوبی داشته باشد یعنی در فرکانس و ارتعاش مثبت قرار دارد و اتفاقاتی که مشابه همین فرکانس خوب باشد وارد زندگی ش می شود.

مقالات پیشنهادی: استفاده از قانون جذب برای ازدواج

احساس شما راه نمای شماست

در این قسمت از مقاله قانون ارتعاش چیست؟ به نقش احساسات می پردازیم.
بر اساس قانون ارتعاش احساسات شما راهنمای شما هستند  شما هر فرکانسی را که ارسال کنید مشابه همون فرکانس را دریافت می کنید. به محض اینکه در شرایطی قرار گرفتید یا با شخصی مواجه شدید که احساس منفی داشتید بدانید که در حال فرستادن یک ارتعاش منفی و بد هستید باید فورا احساستان را عوض کنید و به یک موضوع دیگری که احساستان را خوب می کند توجه کنید یا آن محیط یا همنشینی با آن شخص که احساس بدی را در شما ایجاد کرده را ترک کنید.

این نکته لازم به ذکر است که افراد هم ارتعاش همدیگر را جذب می کنند چنانچه شما ارتعاش منفی داشته باشید مطمعنان در محیطی قرار می گیرید که افرادی با همین ارتعاش در آنجا قرار دارند و شما در کنار آن ها احساس راحتی می کنید شاید این باور سهت باشد اما واقعیت دارد افراد بدبخت در کنار هم راحت تر هستند.

چنانچه شما سطح ارتعاش تان خوب باشد در کنار شخصی که سطح ارتعاشش بسیار بد است به عیچ عنوان احساس راحتی نمی کنید.باید از او دور شوید تا سطح ارتعاش تان بالا و خوب بماند.

وقتی شما وارد یک رستوران یا مغازه می شوید و احساستان خوب است یعنی فرکانسی که از آن محیط می آید هم ارتعاش با فرکانس شماست و شما از آن محیط لذت می برید و چنانچه وارد یک رستوران شدید و قبل از اینکه غذایی سفارش دهید ناگهان احساستان به آنجا بد شد بدانید که آن محیط هم ارتعاش با فرکانس خوب شما نیست و دارد به شما ارتعاش منفی می دهد بنابراین  به احساستان که راهنمای شماست اعتماد کنید و آن محیط را ترک کنید به مکانی بروید که در آن احساس شما خوب باشد.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


دکمه بازگشت به بالا