مقالاتموفقیت

5 راز قانون جذب کائنات که کسی به شما نمیگوید

شاید شما هم بارها چیزهای زیادی در خصوص قانون جذب یا قانون جهان هستی از افراد مختلف شنیده باشد و سعی کردید این اطلاعات را در زندگی روزمره تان برای جذب خواسته ها و اهدافتان پیاده کنید اما متاسفانه نتوانستید در این خصوص پیشرفت چشم گیری داشته باشید و در جذب درست اتفاقات و آرزوهای قشنگ تان ناموفق بوده اید این باعث شده که نسبت به عملکرد این قانون شک کنید آنچه که قصد دارم در این مقاله به صورت خلاصه بیان کنم اسرار قانون جذب که همه کس نسبت به آن آگاهی لازم را ندارند و به همین دلیل نتیجه درستی نمی گیرند پس برای فهمیدن 5 راز قانون جذب ما را در ادامه مقاله همراهی کنید.

۵ راز قانون جذب که نمی دانید :

اگر نسبت به اسرار قانون جذب آگاهی کامل پیدا کنید دسترسی به هر آنچه آروز دارید به راحتی میسر می شود

۱_ قانون جذب همیشه کار می کند

اولین رازی که در خصوص قانون جذب باید بدانید این است که این قانون همیشه در حال عمل است چه شما نسبت به آن آگاهی داشته باشید و چه نداشته باشید. قانون جذب رابطه مستقیمی با افکار و به ویژه احساسات ما دارد به عبارتی ما بر روی هر چیزی تفکر و تمرکز کنیم منجر به بروز یک احساس در ما می شود و این احساس موجب جذب اتفاقات و رویدادها و هر آن چیزی که هم ارتعاش با احساس ما باشد می شود. بنابراین بر طبق قانون به هرچیزی که فکر کنید و احساس آن را ایجاد کنید آن چیز را وارد زندگی تان می کنید چه آن فکر و احساس مثبت باشد چه منفی.

به طور مثال اگر به مشکلات مالی که دارید یا مشکلاتی که در روابط خود دارید فکر کنید احساسی که در شما ایجاد می شود احساس کمبود , نا امیدی و در کل احساسات منفی می باشد بنابراین بر طبق این احساسات شما فرکانس بدی از آنچه که دارید و ندارید به جهان هستی می فرستید و جهان هستی همان فرکانس را با شدت بیشتری به شما باز می گرداند بنابراین برای جذب اتفاقات خوب باید روی خواسته تان متمرکز شوید و احساس داشتن آن را در خود ایجاد کنید نه اینکه روی ناخواسته ها و احساس عدم وجود آن تمرکز داشته باشید.

برای موفقیت در این خصوص باید یاد بگیرید که همیشه مثبت نگر باشید و روی جنبه های مثبت تمرکز کنید و احساستان را دائم بهبود بخشید که این کار نیازمند انجام تمرینات بسیار برای تمرکز بیشتر روی خواسته ها می باشد برای این منظور ما در قسمتی از سایت بخشی برای ارائه تمرینات روزانه آماده کرده ایم که پیشنهاد می کنیم از این تمرینات استفاده کنید.

پیشنهاد ویژه : نقش قانون جذب در کاهش استرس

۲_ جذبه ناخواسته ها به صورت تصادفی :

با توجه به اینکه قانون جذب در همه شرایطی کار می کند چه ما نسبت به وجود آن آگاهی و باور داشته باشیم چه نداشته باشیم راز دومی که اینجا وجود دارد این است شما به طور ناخواسته اتفاقات زندگی تان را جذب می کنید که در این بین می تواند ناخواسته و اتفاقات بد نیز قرار داشته باشد که شما بدون آگاهی آن ها را جذب کرده اید و دلیل جذب این اتفاقات ناخواسته ارتعاشات منفی که داشتید بوده و منشاء شکل گیری این ارتعاشات بد وجود  اضطراب , نگرانی , منفی نگری و ترس بوده است.

بنابراین دلیل اینکه به خواسته ها و رویاهایتان نمی رسید وجود این ارتعاشات منفی و نگرانی های درونی تان می باشد به طور مثال زمانی که دارید به خواسته تان فکر می کنید به جای اینکه تمرکز تان روی محقق شدن خواسته تان باشد و اینگونه تجسم کنید که خواسته تان الان در اختیار دارید. توجه تان به نبود آن آرزو یا خواسته است و به همین دلیل احساس نگرانی و ناراحتی دارید و این احساس منفی شما را از اجابت خواسته تان دور و به سمت جذب ناخواسته ها می کشاند از همین رو باید سعی کنید که احساستان را هر روز بهتر کنید و در واقع هدف روزانه شما باید این باشد که احساستان نسبت به روز قبل بهتر شده باشد.

۳_ استفاده از قانون رهایی :

یکی دیگر از اسرار قانون جذب عمل کردن به قانون رهایی یا عدم وابستگی می باشد طبق این قانون اگر می خواهید به خواسته تان برسید باید آن ها را رها کنید منظور از رها کردن یعنی اینکه وقتی هدف و خواسته ای را در نظر گرفتید و مشخص کردید دیگر به آن نچسبید و نگران و وابسته آن نباشید اگر آن را رها نکنید و مدام بهش بچسبید یعنی دارید به نبودن آن توجه می کنید و ارتعاش نبودن آن را می فرستید و در نتیجه خواسته تان از شما دور می شود. بنابراین وقتی که رها می کنید یعنی باور دارید که آن خواسته مال شماست و دیر یا زود وارد زندگی تان می شود و مدام اصرار نمی کنید پس کی میاد. بنابراین اگر خواسته تان را رها نکنید اجازه به مقصد رسیدن و محقق شدن را به آن نمی دهید.

۴_ داشتن هدف و خواسته مشخص

یکی دیگر از اسرار قانون جذب تعیین نکردن دقیق خواسته تان می باشد وقتی دقیقا خواسته خود را مشخص نکنید نمی توانید ارتعاش متناسب با جذب آن خواسته را ارسال کنید. بنابراین کلید جذب خواسته ها و اهداف تعیین دقیق آن ها است اینکه دقیقا بدانید چه می خواهید اگر خواسته تان را واضح مشخص نکنید مثل این می ماند به رستوران بروید و درخواست غذا کنید ولی مشخص نکنید که چه غذایی می خورید در این حالت پیش خدمت نمی داند چه غذایی برای شما بیاورد.

پس تعیین دقیق خواسته یعنی فرستادن ارتعاش دقیق از خواسته و اینکه جهان هستی بداند که باید چه چیزی را برای شما فراهم آورد. بسیاری از افراد از این موضوع خبر ندارند و این تصور را دارند که قانون جذب کار نمی کند و یک دورغ بزرگ است.

۵_ رسیدن به آن چیزی که می خواهید زمان بر است

و راز دیگری که در خصوص قانون جذب وجود دارد این است که رسیدن به برخی خواسته ها زمان بر است. این نکته را در نظر داشته باشید که با کمک قانون جذب می توان به خواسته رسید اما زمان محقق شدن خواسته ها متفاوت است و برخی از آرزوها برای محقق شدن زمان بیشتری نیاز دارند زیرا جهان هستی برای محقق شدن خواسته شما باید هزاران اتفاق رویداد را جابجا و تغییر دهد تا به نفع خواسته شما شرایط آماده شود.

از همین رو برخی از افراد به محض اینکه دریافت خواسته شان زمان بر می شود دچار شک و ناامیدی می شوند و از فرکانس دریافت خواسته دور می شوند و این درحالی است که خواسته آن ها به  سمت شان می آید ولی آن ها در مدار دیگری قرار گرفته اند و نمی توانند آن را دریافت کنند.

برای اینکه بتوانید سرعت دریافت خواسته تان را سریع تر کنید نیازمند به این هستید که تمرینات بیشتری انجام دهید و سطح انرژی و ارتعاشتان را بالا ببرید و با احساس قوی تری هر روز فرکانس و ارتعاش متناسب با خواسته تان را ارسال کنید در این حالت است که خواسته شما با شدت بیشتر و سرعت بیشتری به سمت تان می آید.

تمریناتی که در این خصوص می توانید انجام دهید استفاده از جملات تاکیدی می باشد و هر روز این جملات را تکرار کنید و نکته دیگر تصویر سازی ذهنی انجام دهید هر روز خواسته تان را تجسم کنید و مدت زمان تجسم و تمرکز بر روی آن را افزایش دهید.

منبع : تومیتونی

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


دکمه بازگشت به بالا